| ОБЕМ | 10 L |
| ВИСОЧИНА | 39.90 см |
| ДИАМЕТЪР СМ | 37.7 см |
| ТИП | МОНТАЖ ПОД МИВКА |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW | 2.0 KW |
| Марка | TESY |
| МОДЕЛ: | GCU 1020 L52 RC |
| ОБЕМ: | 10 L |
| ВИСОЧИНА: | 39.90 см |
| ДИАМЕТЪР СМ: | 37.7 см |
| ТИП: | МОНТАЖ ПОД МИВКА |
| ВИД ВОДОСЪДЪРЖАТЕЛ: | СТЪКЛОКЕРАМИЧЕН |
| ТИП НАГРЕВАТЕЛ: | МЕДЕН |
| ТЕРМОРЕГУЛАТОР: | МЕХАНИЧЕН |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW: | 2.0 KW |
| ТИП ЕЛЕКТРИЧЕСКО ЗАХРАНВАНЕ: | МОНОФАЗНО |
| АНОДЕН ТЕСТЕР: | Не |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ: | 623 kWh |
| СЕРПЕНТИНА: | Не |
| ЗАЩИТА: | АНОДНА |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800879123452 |



















