| ОБЕМ | 15 L |
| ВИСОЧИНА | 38.70 см |
| ДИАМЕТЪР СМ | 32.1 см |
| ТИП | НАД МИВКА |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW | 2.0 KW |
| Марка | ATLANTIC |
| МОДЕЛ: | NANTO 15L/A НАД МИВКА, 2kW |
| ОБЕМ: | 15 L |
| ВИСОЧИНА: | 38.70 см |
| ДИАМЕТЪР СМ: | 32.1 см |
| ТИП: | НАД МИВКА |
| ВИД ВОДОСЪДЪРЖАТЕЛ: | ЕМАЙЛИРАН |
| ТИП НАГРЕВАТЕЛ: | МЕДЕН |
| ТЕРМОРЕГУЛАТОР: | МЕХАНИЧЕН |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW: | 2.0 KW |
| ТИП ЕЛЕКТРИЧЕСКО ЗАХРАНВАНЕ: | МОНОФАЗНО |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ: | 527 |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 3410538214942 |











