| NETCAPACITY | 15 L |
| HEIGHT | 38.70 см |
| DIAMETER SM | 32.1 см |
| TYPE | НАД МИВКА |
| NOMINAL POWER KW | 2.0 KW |
| Brand | ATLANTIC |
| MODEL: | NANTO 15L/A НАД МИВКА, 2kW |
| NETCAPACITY: | 15 L |
| HEIGHT: | 38.70 см |
| DIAMETER SM: | 32.1 см |
| TYPE: | НАД МИВКА |
| TANK TYPE: | GLAZED |
| HEATER TYPE: | COPPER |
| THERMOREGULATOR: | МЕХАНИЧЕН |
| NOMINAL POWER KW: | 2.0 KW |
| ELECTRICAL POWER TYPE: | MONOPHASIC |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 527 |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| EAN | 3410538214942 |











