| NETCAPACITY | 15 L |
| HEIGHT | 39.90 см |
| DIAMETER SM | 37.7 см |
| TYPE | МОНТАЖ ПОД МИВКА |
| NOMINAL POWER KW | 2.0 KW |
| Brand | TESY |
| MODEL: | GCU 1520 L52 RC |
| NETCAPACITY: | 15 L |
| HEIGHT: | 39.90 см |
| DIAMETER SM: | 37.7 см |
| TYPE: | МОНТАЖ ПОД МИВКА |
| TANK TYPE: | GLASS-CERAMIC |
| HEATER TYPE: | COPPER |
| THERMOREGULATOR: | МЕХАНИЧЕН |
| NOMINAL POWER KW: | 2.0 KW |
| ELECTRICAL POWER TYPE: | MONOPHASIC |
| ANODE TESTER: | No |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 655 kWh |
| HEAT EXCHANGER: | No |
| PROTECTION: | АНОДНА |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| EAN | 3800879123476 |


















