| NETCAPACITY | 10 L |
| HEIGHT | 37.80 см |
| DIAMETER SM | 26.2 см |
| TYPE | ПОД МИВКА |
| NOMINAL POWER KW | 2.0 KW |
| Brand | ATLANTIC |
| MODEL: | NANTO 10L/U ПОД МИВКА,2kW |
| NETCAPACITY: | 10 L |
| HEIGHT: | 37.80 см |
| DIAMETER SM: | 26.2 см |
| TYPE: | ПОД МИВКА |
| TANK TYPE: | GLAZED |
| HEATER TYPE: | COPPER |
| THERMOREGULATOR: | МЕХАНИЧЕН |
| NOMINAL POWER KW: | 2.0 KW |
| ELECTRICAL POWER TYPE: | MONOPHASIC |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| EAN | 3410538214928 |











