| NETCAPACITY | 7 L |
| HEIGHT | 31.50 см |
| DIAMETER SM | 31.5 см |
| TYPE | ВЕРТИКАЛЕН |
| NOMINAL POWER KW | 1.5 KW |
| Brand | TESY |
| MODEL: | GCA 0715 G01 RC |
| NETCAPACITY: | 7 L |
| HEIGHT: | 31.50 см |
| DIAMETER SM: | 31.5 см |
| TYPE: | ВЕРТИКАЛЕН |
| TANK TYPE: | GLASS-CERAMIC |
| HEATER TYPE: | COPPER |
| THERMOREGULATOR: | МЕХАНИЧЕН |
| NOMINAL POWER KW: | 1.5 KW |
| ELECTRICAL POWER TYPE: | MONOPHASIC |
| ANODE TESTER: | No |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 550 |
| HEAT EXCHANGER: | No |
| PROTECTION: | АНОДНА |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| EAN | 3800879129072 |
























