| NETCAPACITY | 15 L |
| HEIGHT | 36.00 см |
| DIAMETER SM | 36.0 см |
| TYPE | МОНТАЖ ПОД МИВКА |
| NOMINAL POWER KW | 1.5 KW |
| Brand | HAIER |
| MODEL: | ES15V-SQM2 |
| NETCAPACITY: | 15 L |
| HEIGHT: | 36.00 см |
| DIAMETER SM: | 36.0 см |
| TYPE: | МОНТАЖ ПОД МИВКА |
| TANK TYPE: | TITANIUM |
| HEATER TYPE: | STEEL AND MOLYBDENUM |
| THERMOREGULATOR: | МЕХАНИЧЕН |
| NOMINAL POWER KW: | 1.5 KW |
| ELECTRICAL POWER TYPE: | MONOPHASIC |
| ANODE TESTER: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 507 |
| PROTECTION: | АНОДНА |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| EAN | 6941467348080 |













