| NETCAPACITY | 30 L |
| HEIGHT | 55.70 см |
| DIAMETER SM | 35.0 см |
| TYPE | ВЕРТИКАЛЕН |
| NOMINAL POWER KW | 1.2 KW |
| Brand | TESY |
| MODEL: | GCV 30 35 12 B11 TSR |
| MODEL: | GCV 30 35 12 B11 TSR |
| NETCAPACITY: | 30 L |
| HEIGHT: | 55.70 см |
| DIAMETER SM: | 35.0 см |
| TYPE: | ВЕРТИКАЛЕН |
| TANK TYPE: | GLAZED |
| HEATER TYPE: | COPPER |
| NOMINAL POWER KW: | 1.2 KW |
| ENERGY CLASS: | C |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 571 kWh |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| EAN | 3800879119882 |














