| NETCAPACITY | 80 L |
| HEIGHT | 113.30 см |
| DIAMETER SM | 38.6 см |
| TYPE | ВЕРТИКАЛЕН |
| NOMINAL POWER KW | 3.0 KW |
| Brand | TESY |
| MODEL: | CTV 803830 B12 TSR |
| NETCAPACITY: | 80 L |
| HEIGHT: | 113.30 см |
| DIAMETER SM: | 38.6 см |
| TYPE: | ВЕРТИКАЛЕН |
| TANK TYPE: | GLAZED |
| HEATER TYPE: | COPPER |
| NOMINAL POWER KW: | 3.0 KW |
| ENERGY CLASS: | C |
| WARRANTY: | 36 MONTHS |
| EAN | 3800879132003 |















