| ОБЕМ | 80 L |
| ВИСОЧИНА | 113.30 см |
| ДИАМЕТЪР СМ | 38.6 см |
| ТИП | ВЕРТИКАЛЕН |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW | 3.0 KW |
| Марка | TESY |
| МОДЕЛ: | CTV 803830 B12 TSR |
| ОБЕМ: | 80 L |
| ВИСОЧИНА: | 113.30 см |
| ДИАМЕТЪР СМ: | 38.6 см |
| ТИП: | ВЕРТИКАЛЕН |
| ВИД ВОДОСЪДЪРЖАТЕЛ: | ЕМАЙЛИРАН |
| ТИП НАГРЕВАТЕЛ: | МЕДЕН |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW: | 3.0 KW |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | C |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800879132003 |















