| ОБЕМ | 80 L |
| ВИСОЧИНА | 113.00 см |
| ДИАМЕТЪР СМ | 39.0 см |
| ТИП | ВЕРТИКАЛЕН |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW | 2.4 KW |
| Марка | ELDOM |
| МОДЕЛ: | WV08039DA |
| ОБЕМ: | 80 L |
| ВИСОЧИНА: | 113.00 см |
| ДИАМЕТЪР СМ: | 39.0 см |
| ТИП: | ВЕРТИКАЛЕН |
| ВИД ВОДОСЪДЪРЖАТЕЛ: | ЕМАЙЛИРАН |
| ТИП НАГРЕВАТЕЛ: | СУХ |
| ТЕРМОРЕГУЛАТОР: | МЕХАНИЧЕН |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW: | 2.4 KW |
| ТИП ЕЛЕКТРИЧЕСКО ЗАХРАНВАНЕ: | МОНОФАЗНО |
| АНОДЕН ТЕСТЕР: | Да |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ: | 1317 kWh |
| СЕРПЕНТИНА: | Не |
| ЗАЩИТА: | 6 СТЕПЕННА |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800035720518 |



























