| ОБЕМ | 80 L |
| ВИСОЧИНА | 82.50 см |
| ДИАМЕТЪР СМ | 44.0 см |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW | 3.0 KW |
| Марка | ELDOM |
| МОДЕЛ: | SPECTRA SV08044 3kW |
| ОБЕМ: | 80 L |
| ВИСОЧИНА: | 82.50 см |
| ДИАМЕТЪР СМ: | 44.0 см |
| ВИД ВОДОСЪДЪРЖАТЕЛ: | ЕМАЙЛИРАН |
| ТИП НАГРЕВАТЕЛ: | МЕДЕН |
| ТЕРМОРЕГУЛАТОР: | Да |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW: | 3.0 KW |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | C |
| ЗАЩИТА: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800035777437 |



























