| NETCAPACITY | 80 L |
| HEIGHT | 82.50 см |
| DIAMETER SM | 44.0 см |
| NOMINAL POWER KW | 3.0 KW |
| Brand | ELDOM |
| MODEL: | SPECTRA SV08044 3kW |
| NETCAPACITY: | 80 L |
| HEIGHT: | 82.50 см |
| DIAMETER SM: | 44.0 см |
| TANK TYPE: | GLAZED |
| HEATER TYPE: | COPPER |
| THERMOREGULATOR: | Yes |
| NOMINAL POWER KW: | 3.0 KW |
| ENERGY CLASS: | C |
| PROTECTION: | Yes |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| EAN | 3800035777437 |



























