| EFFECTIVE AREA TO | 150.00 m² |
| HUMIDITY REGULATION | Yes |
| Brand | PHILIPS |
| MODEL: | DE3306/11 |
| TYPE: | ОБЕЗВЛАЖНИТЕЛ |
| MAX POWER: | 258 |
| EFFECTIVE AREA TO: | 150.00 m² |
| NOISE LEVEL: | 51.00 dB(A) |
| DEHUMIDIFICATION PER 24H: | 34.3 |
| CAPACITY OF CONTAINER: | 4.00 L |
| REFRIGERANT: | R290 |
| MOISTURE SENSOR: | Yes |
| TIMER: | Yes |
| AUTOMATIC MODE: | Yes |
| DRYING MODE: | Yes |
| DRAIN HOSE INCLUDED: | Yes |
| CABLE LENGHT: | 1.8 м |
| HEIGHT: | 58.80 см |
| WIDTH: | 34.50 см |
| LENGTH: | 42.40 см |
| WEIGHT: | 13.80 kg |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8720389057618 |











