| EFFECTIVE AREA TO | 100.00 m² |
| DRAINAGE OPTION | Yes |
| HUMIDITY REGULATION | Yes |
| Brand | TWE |
| MODEL: | DYD-W20A |
| MAX POWER: | 260 |
| EFFECTIVE AREA TO: | 100.00 m² |
| NOISE LEVEL: | 44.00 dB(A) |
| DEHUMIDIFICATION PER 24H: | 20 L/24H |
| CAPACITY OF CONTAINER: | 6.50 L |
| REFRIGERANT: | R290/70G |
| DRAINAGE OPTION: | Yes |
| DISPLAY: | Yes |
| MOISTURE SENSOR: | Yes |
| HUMIDITY REGULATION: | Yes |
| TIMER: | Yes |
| IONIZATION: | No |
| AUTOMATIC MODE: | Yes |
| UV-C STERILIZATION: | No |
| REMOTE CONTROL: | No |
| AUTO POWER OFF: | Yes |
| SLEEP MODE: | No |
| AIR PURIFICATION: | No |
| DRYING MODE: | Yes |
| DRAIN HOSE INCLUDED: | No |
| CABLE LENGHT: | 1.9 м |
| CONSUMABLES: | No |
| HEIGHT: | 56.00 см |
| WIDTH: | 26.00 см |
| LENGTH: | 24.00 см |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 6943455860864 |


















