| ЕФЕКТИВНА ПЛОЩ ДО | 100.00 m² |
| ВЪЗМОЖНОСТ ЗА ОТТИЧАНЕ | Да |
| РЕГУЛАЦИЯ НА ВЛАЖНОСТТА | Да |
| Марка | TWE |
| МОДЕЛ: | DYD-W20A |
| МОЩНОСТ: | 260 |
| ЕФЕКТИВНА ПЛОЩ ДО: | 100.00 m² |
| НИВО НА ШУМ: | 44.00 dB(A) |
| ОБЕЗВЛАЖНЯВАНЕ ЗА ДЕНОНОЩИЕ: | 20 L/24H |
| КАПАЦИТЕТ НА РЕЗЕРВОАРА: | 6.50 L |
| ХЛАДИЛЕН АГЕНТ: | R290/70G |
| ВЪЗМОЖНОСТ ЗА ОТТИЧАНЕ: | Да |
| ДИСПЛЕЙ: | Да |
| СЕНЗОР ЗА ВЛАГА: | Да |
| РЕГУЛАЦИЯ НА ВЛАЖНОСТТА: | Да |
| ТАЙМЕР: | Да |
| ЙОНИЗАЦИЯ: | Не |
| АВТОМАТИЧЕН РЕЖИМ: | Да |
| UV-C СТЕРИЛИЗАЦИЯ: | Не |
| ДИСТАНЦИОННО УПРАВЛЕНИЕ: | Не |
| АВТОМАТИЧНО ИЗКЛЮЧВАНЕ: | Да |
| РЕЖИМ СЪН: | Не |
| ПРЕЧИСТВАНЕ НА ВЪЗДУХА: | Не |
| РЕЖИМ ЗА СУШЕНЕ: | Да |
| ДРЕНАЖЕН МАРКУЧ В КОМПЛЕКТА: | Не |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА (m): | 1.9 м |
| КОНСУМАТИВИ: | Не |
| ВИСОЧИНА: | 56.00 см |
| ШИРИНА: | 26.00 см |
| ДЪЛЖИНА: | 24.00 см |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 6943455860864 |


















