| TYPE | OFFICE CHAIRS |
| Brand | CANYON |
| MODEL: | Core CNE-SGCH2 |
| TYPE: | OFFICE CHAIRS |
| MATERIAL: | EКО КОЖА, ПЛАСМАСА, МЕТАЛ |
| TYPE: | GAMING |
| COLOUR: | ЧЕРЕН/ОРАНЖЕВ |
| LENGTH: | 560.00 мм |
| WIDTH: | 520.00 мм |
| HEIGHT: | 1250.00 мм |
| MAXIMUM LOAD: | 120.000 kg |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| STREAMING: | Yes |
| KIND: | GAMING CHAIR |
| EAN | 5291485016920 |






