| ТИП | ОФИС СТОЛОВЕ |
| Марка | CANYON |
| МОДЕЛ: | Core CNE-SGCH2 |
| ТИП: | ОФИС СТОЛОВЕ |
| МАТЕРИАЛ: | EКО КОЖА, ПЛАСМАСА, МЕТАЛ |
| ТИП: | GAMING |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН/ОРАНЖЕВ |
| ДЪЛЖИНА: | 560.00 мм |
| ШИРИНА: | 520.00 мм |
| ВИСОЧИНА: | 1250.00 мм |
| МАКСИМАЛНА ТОВАРОНОСИМОСТ: | 120.000 kg |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ПОДХОДЯЩО ЗА СТРИЙМИНГ: | Да |
| ВИД: | GAMING СТОЛ |
| EAN | 5291485016920 |










