| TYPE | OFFICE CHAIRS |
| Brand | EKO |
| MODEL: | CX0246M ЧЕРНО-БЯЛ |
| TYPE: | OFFICE CHAIRS |
| MATERIAL: | ЕКО КОЖА |
| COLOUR: | ЧЕРНО-БЯЛ |
| LENGTH: | 670.00 мм |
| WIDTH: | 580.00 мм |
| HEIGHT: | 1200.00 мм |
| MAXIMUM LOAD: | 120.000 kg |
| Gaming: | Yes |
| KIND: | GAMING CHAIR |



| TYPE | OFFICE CHAIRS |
| Brand | EKO |
| MODEL: | CX0246M ЧЕРНО-БЯЛ |
| TYPE: | OFFICE CHAIRS |
| MATERIAL: | ЕКО КОЖА |
| COLOUR: | ЧЕРНО-БЯЛ |
| LENGTH: | 670.00 мм |
| WIDTH: | 580.00 мм |
| HEIGHT: | 1200.00 мм |
| MAXIMUM LOAD: | 120.000 kg |
| Gaming: | Yes |
| STREAMING: | Yes |
| KIND: | GAMING CHAIR |