| ТИП | ОФИС СТОЛОВЕ |
| Марка | EKO |
| МОДЕЛ: | CX0246M ЧЕРНО-БЯЛ |
| ТИП: | ОФИС СТОЛОВЕ |
| МАТЕРИАЛ: | ЕКО КОЖА |
| ЦВЯТ: | ЧЕРНО-БЯЛ |
| ДЪЛЖИНА: | 670.00 мм |
| ШИРИНА: | 580.00 мм |
| ВИСОЧИНА: | 1200.00 мм |
| МАКСИМАЛНА ТОВАРОНОСИМОСТ: | 120.000 kg |
| Подходящ за Gaming: | Да |
| ВИД: | GAMING СТОЛ |


