| POWER | 105 W |
| DAILY QUANTITY OF ICE | 12.00 kg |
| Brand | SENCOR |
| MODEL: | SIM3000BK |
| TYPE: | ICE MAKER |
| POWER: | 105 W |
| WATER TANK CAPACITY: | 1.90 L |
| ICE LEVEL INDICATOR: | Yes |
| DAILY QUANTITY OF ICE: | 12.00 kg |
| TIME TO MAKE ICE: | 9 мин |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8590669266807 |










