| МОЩНОСТ | 105 W |
| ДНЕВНО КОЛИЧЕСТВО ЛЕД | 12.00 kg |
| Марка | SENCOR |
| МОДЕЛ: | SIM3000BK |
| ТИП: | ЛЕДОГЕНЕРАТОР |
| МОЩНОСТ: | 105 W |
| КАПАЦИТЕТ НА ВОДЕН РЕЗЕРВОАР: | 1.90 L |
| ИНДИКАТОР ЗА НИВОТО НА ЛЕД: | Да |
| ДНЕВНО КОЛИЧЕСТВО ЛЕД: | 12.00 kg |
| ВРЕМЕ ЗА ПРИГОТВЯНЕ НА ЛЕД: | 9 мин |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8590669266807 |










