| POWER | 120 W |
| BODY MATERIAL | METAL |
| DAILY QUANTITY OF ICE | 12.00 kg |
| Brand | VOLTZ |
| MODEL: | OV51447CS |
| TYPE: | ICE MAKER |
| POWER: | 120 W |
| BODY MATERIAL: | METAL |
| WATER TANK CAPACITY: | 1.30 L |
| ICE LEVEL INDICATOR: | Yes |
| DAILY QUANTITY OF ICE: | 12.00 kg |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 6.600 kg |
| EAN | 3800237047949 |





