| POWER CONSUMPTION | 220 W |
| OSCILLATION ANGLE | 2.8 |
| IDLE VIBRATION | 20000 об/min |
| REGULATION OF OSCILATION | Yes |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | PMF2000CE |
| POWER SUPPLY TYPE: | ELECTRICAL |
| POWER CONSUMPTION: | 220 W |
| POWER OUTPUT: | 130 W |
| OSCILLATION ANGLE: | 2.8 |
| IDLE VIBRATION: | 20000 об/min |
| REGULATION OF OSCILATION: | Yes |
| TOOL CASE: | No |
| PRODUCT WEIGHT: | 1.100 kg |
| ADDITIONAL ACCESSORIES: | No |
| WARRANTY: | 36 MONTHS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 4053423200577 |






