| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 220 W |
| ЪГЪЛ НА ОСЦИЛИРАНЕ | 2.8 |
| ВИБРАЦИИ НА ПРАЗЕН ХОД | 20000 об/min |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ОСЦИЛАЦИИТЕ | Да |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | PMF2000CE |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ: | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ: | 220 W |
| ОТДАВАНА МОЩНОСТ: | 130 W |
| ЪГЪЛ НА ОСЦИЛИРАНЕ: | 2.8 |
| ВИБРАЦИИ НА ПРАЗЕН ХОД: | 20000 об/min |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ОСЦИЛАЦИИТЕ: | Да |
| КУФАР: | Не |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 1.100 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ АКСЕСОАРИ: | Не |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 4053423200577 |






