| POWER CONSUMPTION | 250 W |
| OSCILLATION ANGLE | 1.4 |
| IDLE VIBRATION | 20000 об/min |
| REGULATION OF OSCILATION | Yes |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | PMF 250 CES |
| POWER CONSUMPTION: | 250 W |
| POWER OUTPUT: | 140 W |
| OSCILLATION ANGLE: | 1.4 |
| IDLE VIBRATION: | 20000 об/min |
| REGULATION OF OSCILATION: | Yes |
| TOOL CASE: | Yes |
| PRODUCT WEIGHT: | 1.300 kg |
| SUITABLE FOR: | DIY USE |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3165140666404 |


