| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 250 W |
| ЪГЪЛ НА ОСЦИЛИРАНЕ | 1.4 |
| ВИБРАЦИИ НА ПРАЗЕН ХОД | 20000 об/min |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ОСЦИЛАЦИИТЕ | Да |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | PMF 250 CES |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ: | 250 W |
| ОТДАВАНА МОЩНОСТ: | 140 W |
| ЪГЪЛ НА ОСЦИЛИРАНЕ: | 1.4 |
| ВИБРАЦИИ НА ПРАЗЕН ХОД: | 20000 об/min |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ОСЦИЛАЦИИТЕ: | Да |
| КУФАР: | Да |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 1.300 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3165140666404 |


