| MAXPOWER-W | 8.0 W |
| SOCKET | E27 |
| Brand | WIZ |
| MODEL: | E27 8W 2700-6500K |
| MAXPOWER-W: | 8.0 W |
| SOCKET: | E27 |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| ADDITIONAL INFORMATION: | WI-FI |
| EAN | 8720169302990 |






| MAXPOWER-W | 8.0 W |
| SOCKET | E27 |
| Brand | WIZ |
| MODEL: | E27 8W 2700-6500K |
| MAXPOWER-W: | 8.0 W |
| SOCKET: | E27 |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| ADDITIONAL INFORMATION: | WI-FI |
| EAN | 8720169302990 |