| МОЩНОСТ W | 8.0 W |
| ЦОКЪЛ | E27 |
| Марка | WIZ |
| МОДЕЛ: | E27 8W 2700-6500K |
| МОЩНОСТ W: | 8.0 W |
| ЦОКЪЛ: | E27 |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | WI-FI |
| EAN | 8720169302990 |






| МОЩНОСТ W | 8.0 W |
| ЦОКЪЛ | E27 |
| Марка | WIZ |
| МОДЕЛ: | E27 8W 2700-6500K |
| МОЩНОСТ W: | 8.0 W |
| ЦОКЪЛ: | E27 |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | WI-FI |
| EAN | 8720169302990 |