| MAXPOWER-W | 13.0 W |
| SOCKET | E27 |
| Brand | WIZ |
| MAXPOWER-W: | 13.0 W |
| SOCKET: | E27 |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| ADDITIONAL INFORMATION: | WI-FI |
| EAN | 8721103046635 |



| MAXPOWER-W | 13.0 W |
| SOCKET | E27 |
| Brand | WIZ |
| MAXPOWER-W: | 13.0 W |
| SOCKET: | E27 |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| ADDITIONAL INFORMATION: | WI-FI |
| EAN | 8721103046635 |