| МОЩНОСТ W | 13.0 W |
| ЦОКЪЛ | E27 |
| Марка | WIZ |
| МОЩНОСТ W: | 13.0 W |
| ЦОКЪЛ: | E27 |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ: | 1521 LM |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | WI-FI |
| EAN | 8721103046635 |



| МОЩНОСТ W | 13.0 W |
| ЦОКЪЛ | E27 |
| Марка | WIZ |
| МОЩНОСТ W: | 13.0 W |
| ЦОКЪЛ: | E27 |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ: | 1521 LM |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | WI-FI |
| EAN | 8721103046635 |