| MAXPOWER-W | 9.0 W |
| SOCKET | E27 |
| Brand | GOVEE |
| MODEL: | E27 9W H6004CC1 |
| TYPE: | СМАРТ КРУШКА |
| MAXPOWER-W: | 9.0 W |
| SOCKET: | E27 |
| COMPATIBILITY WITH ENERGYCLASS: | F |
| POWER OF ILLUMINATION: | 800 LM |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 6974316999034 |






2.00 € / 3.91 лв. i
"" Today
| MAXPOWER-W | 9.0 W |
| SOCKET | E27 |
| Brand | GOVEE |
| MODEL: | E27 9W H6004CC1 |
| TYPE: | СМАРТ КРУШКА |
| MAXPOWER-W: | 9.0 W |
| SOCKET: | E27 |
| COMPATIBILITY WITH ENERGYCLASS: | F |
| POWER OF ILLUMINATION: | 800 LM |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 6974316999034 |