| MAXPOWER-W | 5.5 W |
| SOCKET | E14 |
| Brand | HAMA |
| MODEL: | E14 RGB 5.5W 176583 |
| TYPE: | СМАРТ КРУШКА |
| MAXPOWER-W: | 5.5 W |
| SOCKET: | E14 |
| COMPATIBILITY WITH ENERGYCLASS: | F |
| DIMMABLE: | Yes |
| VOICECONTROL: | Yes |
| NUMBER OF BULBS IN SET: | 1 |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4047443446749 |


