| МОЩНОСТ W | 5.5 W |
| ЦОКЪЛ | E14 |
| Марка | HAMA |
| МОДЕЛ: | E14 RGB 5.5W 176583 |
| ТИП: | СМАРТ КРУШКА |
| МОЩНОСТ W: | 5.5 W |
| ЦОКЪЛ: | E14 |
| СЪВМЕСТИМОСТ С ЕНЕРГИЕН КЛАС: | F |
| ДИМИРУЕМА: | Да |
| ГЛАСОВ КОНТРОЛ: | Да |
| БРОЙ КРУШКИ В КОМПЛЕКТА: | 1 |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4047443446749 |


