| MAXPOWER-W | 9.0 W |
| SOCKET | E27 |
| Brand | MARMITEK |
| MODEL: | E27-8507 RGB 9.0W 806LM |
| TYPE: | СМАРТ КРУШКА |
| MAXPOWER-W: | 9.0 W |
| SOCKET: | E27 |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| ADDITIONAL INFORMATION: | ДИМИРУЕМА |
| EAN | 8718164535079 |



2.00 € / 3.91 лв. i
"" Today
| MAXPOWER-W | 9.0 W |
| SOCKET | E27 |
| Brand | MARMITEK |
| MODEL: | E27-8507 RGB 9.0W 806LM |
| TYPE: | СМАРТ КРУШКА |
| MAXPOWER-W: | 9.0 W |
| SOCKET: | E27 |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| ADDITIONAL INFORMATION: | ДИМИРУЕМА |
| EAN | 8718164535079 |