| МОЩНОСТ W | 9.0 W |
| ЦОКЪЛ | E27 |
| Марка | MARMITEK |
| МОДЕЛ: | E27-8507 RGB 9.0W 806LM |
| ТИП: | СМАРТ КРУШКА |
| МОЩНОСТ W: | 9.0 W |
| ЦОКЪЛ: | E27 |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | ДИМИРУЕМА |
| EAN | 8718164535079 |



2.00 € / 3.91 лв. i
"" Днес
| МОЩНОСТ W | 9.0 W |
| ЦОКЪЛ | E27 |
| Марка | MARMITEK |
| МОДЕЛ: | E27-8507 RGB 9.0W 806LM |
| ТИП: | СМАРТ КРУШКА |
| МОЩНОСТ W: | 9.0 W |
| ЦОКЪЛ: | E27 |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | ДИМИРУЕМА |
| EAN | 8718164535079 |