| MAXPOWER-W | 8.7 W |
| SOCKET | E27 |
| Brand | TP-LINK |
| MODEL: | TAPO L510E 8.7W 806LM |
| TYPE: | СМАРТ КРУШКА |
| MAXPOWER-W: | 8.7 W |
| SOCKET: | E27 |
| COMPATIBILITY WITH ENERGYCLASS: | A+ |
| LIGHT TYPE: | ТОПЛА |
| DIMMABLE: | Yes |
| COLOUR TEMPERATURE: | 2700K |
| VOICECONTROL: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| ADDITIONAL INFORMATION: | ЗАДАВАНЕ НА ГРАФИК,ТАЙМЕР |
| EAN | 6935364053468 |




