| МОЩНОСТ W | 8.7 W |
| ЦОКЪЛ | E27 |
| Марка | TP-LINK |
| МОДЕЛ: | TAPO L510E 8.7W 806LM |
| ТИП: | СМАРТ КРУШКА |
| МОЩНОСТ W: | 8.7 W |
| ЦОКЪЛ: | E27 |
| СЪВМЕСТИМОСТ С ЕНЕРГИЕН КЛАС: | A+ |
| ТИП СВЕТЛИНА: | ТОПЛА |
| ДИМИРУЕМА: | Да |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА: | 2700K |
| ГЛАСОВ КОНТРОЛ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | ЗАДАВАНЕ НА ГРАФИК,ТАЙМЕР |
| EAN | 6935364053468 |




