| MAXPOWER-W | 8.0 W |
| SOCKET | E27 |
| Brand | WIZ |
| TYPE: | СМАРТ КРУШКА |
| MAXPOWER-W: | 8.0 W |
| SOCKET: | E27 |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| ADDITIONAL INFORMATION: | WI-FI, RGB |
| EAN | 8719514489844 |





| MAXPOWER-W | 8.0 W |
| SOCKET | E27 |
| Brand | WIZ |
| TYPE: | СМАРТ КРУШКА |
| MAXPOWER-W: | 8.0 W |
| SOCKET: | E27 |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| ADDITIONAL INFORMATION: | WI-FI, RGB |
| EAN | 8719514489844 |