| МОЩНОСТ W | 8.0 W |
| ЦОКЪЛ | E27 |
| Марка | WIZ |
| ТИП: | СМАРТ КРУШКА |
| МОЩНОСТ W: | 8.0 W |
| ЦОКЪЛ: | E27 |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | WI-FI, RGB |
| EAN | 8719514489844 |





| МОЩНОСТ W | 8.0 W |
| ЦОКЪЛ | E27 |
| Марка | WIZ |
| ТИП: | СМАРТ КРУШКА |
| МОЩНОСТ W: | 8.0 W |
| ЦОКЪЛ: | E27 |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | WI-FI, RGB |
| EAN | 8719514489844 |