| MAXPOWER-W | 12.0 W |
| Brand | TELLUR |
| MODEL: | 331371 12W WHITE |
| TYPE: | СМАРТ НАСТОЛНА ЛАМПА |
| MAXPOWER-W: | 12.0 W |
| DIMMABLE: | Yes |
| COLOUR TEMPERATURE: | 3000K-5000K |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 5949120004084 |









| MAXPOWER-W | 12.0 W |
| Brand | TELLUR |
| MODEL: | 331371 12W WHITE |
| TYPE: | СМАРТ НАСТОЛНА ЛАМПА |
| MAXPOWER-W: | 12.0 W |
| DIMMABLE: | Yes |
| COLOUR TEMPERATURE: | 3000K-5000K |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 5949120004084 |