| TYPE | ФАЗОМЕР |
| SIZE | 158 MM |
| ISOLATED | ДО 1000 V |
| Brand | LASERLINER |
| MODEL: | ActiveFinder |
| TYPE: | ФАЗОМЕР |
| SIZE: | 158 MM |
| ISOLATED: | ДО 1000 V |
| ADDITIONAL INFORMATION: | CAT III 1000V |
| WARRANTY: | 48 MONTHS |
| EAN | 4021563671144 |









1.00 € / 1.96 лв. i
"" in 7 days
| TYPE | ФАЗОМЕР |
| SIZE | 158 MM |
| ISOLATED | ДО 1000 V |
| Brand | LASERLINER |
| MODEL: | ActiveFinder |
| TYPE: | ФАЗОМЕР |
| SIZE: | 158 MM |
| ISOLATED: | ДО 1000 V |
| ADDITIONAL INFORMATION: | CAT III 1000V |
| WARRANTY: | 48 MONTHS |
| EAN | 4021563671144 |