| ТИП | ФАЗОМЕР |
| РАЗМЕР | 158 MM |
| ТОКОВА ЗАЩИТА | ДО 1000 V |
| Марка | LASERLINER |
| МОДЕЛ: | ActiveFinder |
| ТИП: | ФАЗОМЕР |
| РАЗМЕР: | 158 MM |
| ТОКОВА ЗАЩИТА: | ДО 1000 V |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | CAT III 1000V |
| ГАРАНЦИЯ: | 48 МЕСЕЦА |
| EAN | 4021563671144 |









1.00 € / 1.96 лв. i
"" до 7 дни
| ТИП | ФАЗОМЕР |
| РАЗМЕР | 158 MM |
| ТОКОВА ЗАЩИТА | ДО 1000 V |
| Марка | LASERLINER |
| МОДЕЛ: | ActiveFinder |
| ТИП: | ФАЗОМЕР |
| РАЗМЕР: | 158 MM |
| ТОКОВА ЗАЩИТА: | ДО 1000 V |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | CAT III 1000V |
| ГАРАНЦИЯ: | 48 МЕСЕЦА |
| EAN | 4021563671144 |