| TYPE | ДЪРЖАЧ |
| SIZE | 1/4 |
| LENGTH SCREWDRIVER | 215 мм |
| ISOLATED | No |
| Brand | FORCE |
| MODEL: | JN31902 |
| TYPE: | ДЪРЖАЧ |
| SIZE: | 1/4 |
| MAGNETIC TIP: | Yes |
| HANDLE: | 2-COMPONENT |
| GO-THROUGH: | No |
| ISOLATED: | No |
| PRODUCT WEIGHT: | 117.000 kg |
| MODEL: | JN31902 |
| TYPE: | ДЪРЖАЧ |
| SIZE: | 1/4 |
| LENGTH SCREWDRIVER: | 215 мм |
| MAGNETIC TIP: | Yes |
| HANDLE: | 2-COMPONENT |
| GO-THROUGH: | No |
| ISOLATED: | No |
| PRODUCT WEIGHT: | 117.000 kg |
| EAN | 3800755319023 |


