| ТИП | ДЪРЖАЧ |
| РАЗМЕР | 1/4 |
| ДЪЛЖИНА БЕЗ ДРЪЖКА | 215 мм |
| ТОКОВА ЗАЩИТА | Не |
| Марка | FORCE |
| МОДЕЛ: | JN31902 |
| ТИП: | ДЪРЖАЧ |
| РАЗМЕР: | 1/4 |
| НАМАГНЕТИЗИРАН ВРЪХ: | Да |
| ДРЪЖКА: | ДВУКОМПОНЕНТНА |
| УДАРНА ДРЪЖКА: | Не |
| ТОКОВА ЗАЩИТА: | Не |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 117.000 kg |
| МОДЕЛ: | JN31902 |
| ТИП: | ДЪРЖАЧ |
| РАЗМЕР: | 1/4 |
| ДЪЛЖИНА БЕЗ ДРЪЖКА: | 215 мм |
| НАМАГНЕТИЗИРАН ВРЪХ: | Да |
| ДРЪЖКА: | ДВУКОМПОНЕНТНА |
| УДАРНА ДРЪЖКА: | Не |
| ТОКОВА ЗАЩИТА: | Не |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 117.000 kg |
| EAN | 3800755319023 |


