| TYPE | ПЛОСКА |
| SIZE | 10,0 Х 200 MM |
| SLOT WIDTH | 10.00 мм |
| LENGTH SCREWDRIVER | 200 мм |
| ISOLATED | No |
| Brand | KWB |
| TYPE: | ПЛОСКА |
| SIZE: | 10,0 Х 200 MM |
| SLOT WIDTH: | 10.00 мм |
| LENGTH SCREWDRIVER: | 200 мм |
| TOOL MATERIAL: | CR-V СТОМАНА |
| MAGNETIC TIP: | No |
| HANDLE: | 3-COMPONENT |
| GO-THROUGH: | No |
| ISOLATED: | No |
| EAN | 4009316612996 |


