| ТИП | ПЛОСКА |
| РАЗМЕР | 10,0 Х 200 MM |
| ШИРИНА НА ВЪРХА | 10.00 мм |
| ДЪЛЖИНА БЕЗ ДРЪЖКА | 200 мм |
| ТОКОВА ЗАЩИТА | Не |
| Марка | KWB |
| ТИП: | ПЛОСКА |
| РАЗМЕР: | 10,0 Х 200 MM |
| ШИРИНА НА ВЪРХА: | 10.00 мм |
| ДЪЛЖИНА БЕЗ ДРЪЖКА: | 200 мм |
| МАТЕРИАЛ НА ИНСТРУМЕНТА: | CR-V СТОМАНА |
| НАМАГНЕТИЗИРАН ВРЪХ: | Не |
| ДРЪЖКА: | ТРИКОМПОНЕНТНА |
| УДАРНА ДРЪЖКА: | Не |
| ТОКОВА ЗАЩИТА: | Не |
| EAN | 4009316612996 |


