| TYPE | ПЛОСКА |
| SIZE | 2,5 X 80 MM |
| SLOT WIDTH | 2.50 мм |
| LENGTH SCREWDRIVER | 80 мм |
| ISOLATED | ДО 1000 V |
| Brand | KWB |
| TYPE: | ПЛОСКА |
| SIZE: | 2,5 X 80 MM |
| SLOT WIDTH: | 2.50 мм |
| LENGTH SCREWDRIVER: | 80 мм |
| TOOL MATERIAL: | CR-V СТОМАНА |
| MAGNETIC TIP: | No |
| HANDLE: | 3-COMPONENT |
| GO-THROUGH: | No |
| ISOLATED: | ДО 1000 V |
| EAN | 4009316613252 |


