| ТИП | ПЛОСКА |
| РАЗМЕР | 2,5 X 80 MM |
| ШИРИНА НА ВЪРХА | 2.50 мм |
| ДЪЛЖИНА БЕЗ ДРЪЖКА | 80 мм |
| ТОКОВА ЗАЩИТА | ДО 1000 V |
| Марка | KWB |
| ТИП: | ПЛОСКА |
| РАЗМЕР: | 2,5 X 80 MM |
| ШИРИНА НА ВЪРХА: | 2.50 мм |
| ДЪЛЖИНА БЕЗ ДРЪЖКА: | 80 мм |
| МАТЕРИАЛ НА ИНСТРУМЕНТА: | CR-V СТОМАНА |
| НАМАГНЕТИЗИРАН ВРЪХ: | Не |
| ДРЪЖКА: | ТРИКОМПОНЕНТНА |
| УДАРНА ДРЪЖКА: | Не |
| ТОКОВА ЗАЩИТА: | ДО 1000 V |
| EAN | 4009316613252 |


