| TYPE | PZ |
| SIZE | PZ1 |
| LENGTH SCREWDRIVER | 80 мм |
| ISOLATED | ДО 1000 V |
| Brand | KWB |
| TYPE: | PZ |
| SIZE: | PZ1 |
| LENGTH SCREWDRIVER: | 80 мм |
| TOOL MATERIAL: | CR-V СТОМАНА |
| MAGNETIC TIP: | No |
| HANDLE: | 3-COMPONENT |
| GO-THROUGH: | No |
| ISOLATED: | ДО 1000 V |
| ADDITIONAL INFORMATION: | VDE ИЗОЛИРАНА |
| EAN | 4009316633014 |


